Prosimy o podanie numeru telefonu Oddzwonimy

Nasi specjaliści

button

Dr nauk med. Monika Bauchrowicz

  • Specjalista Chirurg Dziecięcy

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów Doktoranckich na Wydziale Lekarskim UJ CM.  Jako stypendystka programu Sokrates Erasmus studiowałam również na Uniwersytecie im. L. Maxymiliana w Monachium. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w DB Klinikum Neubrandenburg oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, gdzie pracuję do chwili obecnej.

Przez wiele lat prowadziłam zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego z zakresu chirurgii i neurochirurgii dziecięcej. Jestem autorką wielu prac zjazdowych i publikacji z zakresu chirurgii dziecięcej oraz rozprawy doktorskiej pt. „Przepukliny pachwinowe u dzieci w przebiegu wad dysraficznych”. Należę do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.  W pracy najważniejsza jest dla mnie rzetelność zawodowa i dobry kontakt zarówno z dziecięcym pacjentem, jak i jego opiekunami.

W UNICARDII udzielam konsultacji w zakresie chirurgii dziecięcej oraz prowadzę gabinet zabiegowy i wykonuję zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym u dzieci i dorosłych.

bauchrowicz