Prosimy o podanie numeru telefonu Oddzwonimy

Nasi specjaliści

button

Lek. med. Maciej Mąkowski

 

  • Specjalista Angiolog
  • Specjalista Chorób Wewnętrznych
  • Diagnostyka Ultrasonograficzna Tętnic i Żył

 

Dr Maciej Makowski jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz angiologii, czyli chorób naczyń. Od lat zajmuję się problemami Pacjentów wymagających diagnostyki i leczenia chorób naczyń i serca. Swoje wykształcenie zawdzięcza Zakładowi Angiologii II Katedry Chorób Wewnętrznych przy ul. Skawińskiej 8 Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Aktualnie pozostaje w trakcie ostatniego roku szkolenia w dziedzinie kardiologii (Klinika Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca Szpitala Jana Pawła II w Krakowie).

Oferuje diagnostykę chorób serca i naczyń ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki miażdżycy i oceny ryzyka sercowo-naczyniowego oraz chorób o etiologii zakrzepowej, czyli żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej (zakrzepicy i zatorowości płucnej).

W trakcie wizyty w razie potrzeby przeprowadzana jest niezbędna diagnostyka nieinwazyjna do której należy badanie indeksu kostkowo-ramiennego, badania ultrasonograficzne tętnic szyjnych i kręgowych, tętnic kończyn górnych i dolnych, żył kończyn górnych oraz dolnych i aorty brzusznej z oceną w kierunku tętniaków.

Oprócz diagnostyki i leczenia niezabiegowego kwalifikuje do badań inwazyjnych i ewentualnego leczenia zabiegowego miażdżycy i żylaków kończyn dolnych.

Po każdej wizycie Pacjent otrzymuje pisemny wynik konsultacji wraz z propozycją leczenia lub wskazówkami dotyczącymi ewentualnej dalszej diagnostyki.

Ubezpieczeni Pacjenci otrzymują recepty z refundacją.

Terminy przyjęć Dr Maciej Mąkowski:

  • Poniedziałki – od godz. 9.00 do 13.00
  • Środy – od godz. 9.00 do 13.00
  • Soboty – wg podanych terminów

Cennik konsultacji i zabiegów – Dr Maciej Mąkowski:

Konsultacja pierwsza 150 zł
Konsultacje kolejne 130 zł
USG tt. szyjnych 150 zł
USG żył 1 kończyny 150 zł
USG żył 2 kończyn 250 zł
USG tętnic 1 kończyny 150 zł
USG tętnic 2 kończyn 250 zł
Konsultacja internistyczna 100 zł
Opatrunek 50 zł