Prosimy o podanie numeru telefonu Oddzwonimy

O nas

button

UNICARDIA Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń

UNICARDIA to nowoczesne i wyspecjalizowane Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń oferujące pomoc w chorobach układu krążenia.

Jakość oferowanych usług oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby zgłaszających się do nas osób sprawia, że grono usatysfakcjonowanych Pacjentów nieustannie się powiększa. Za jakość naszych usług odpowiada przede wszystkim wykwalifikowana kadra specjalistów, wśród których znajdują się między innymi kardiolodzy, kardiochirurdzy, kardiolodzy dziecięcy.

Zaawansowany technologicznie sprzęt oraz estetyczne i nowoczesne wyposażenie wnętrz gabinetów zapewniają komfort, rzetelność wykonywanej diagnostyki oraz bezpieczeństwo.

UNICARDIA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, dostosowując terminy wizyt do indywidualnych możliwości czasowych naszych Pacjentów, uwzględniając jednak przede wszystkim ich aktualny stan zdrowia.

W nagłych przypadkach, kiedy to zdrowie i samopoczucie chorego ulega nagłemu pogorszeniu – specjalistyczna pomoc zostaje udzielona najszybciej, jak to tylko możliwe.

UNICARDIA odznacza się indywidualnym podejściem do pacjentów, połączonym z wysokiej jakości serwisem oraz niewymuszoną serdecznością.

motylek z podpisem

button