fbpx Zamknięta ulica Kluczborska. Jak do nas dojechać? - Unicardia Kraków

Zamknięta ulica Kluczborska. Jak do nas dojechać?


Od 4 maja ze względu na trwającą budowę KST została wyłączona z ruchu samochodowego i rowerowego ul. Kluczborska, przy której znajdują się nasze Specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń – Unicardia, Specjalistyczne Centrum Medyczne – Unimedica i Centrum Chiurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej – Uniestetica.

Zmiany w organizacji ruchu dotyczą również sąsiadujących z nami ulic: Fieldorfa Nila i Krowoderskich Zuchów. Co ważne, inwestycja wstrzymała także ruch tramwajowy do pętli Krowodrza Górka. W związku z tym funkcjonuje tymczasowy przystanek “Bratysławska”, do którego dojeżdżają tramwaje oraz zastępczy autobus 703 kursujący na trasie przystanków “Krowodrza Górka” – “Nowy Kleparz”. 

Jak do nas dojechać? 

Na czas remontu dotrzeć do klinik Unimedica, Unicardia i Uniestetica można w następujący sposób:

  • Komunikacją miejską: dojechać do nas można tramwajami 17, 19 i 70, należy wysiąść przy tymczasowym przystanku “Bratysławska”, następnie przesiąść się na autobus nr 703 jadący w kierunku pętli “Krowodrza Górka”.
  • Samochodem: należy zaparkować w okolicy ul. Krowoderskich Zuchów i stąd udać się do nas pieszo. 

Z uwagi na prace drogowo-torowe prosimy wszystkich naszych Pacjentów o uwzględnienie zapasu czasu na dotarcie na wizytę. 

Więcej szczegółów o utrudnieniach związanych z trwającą inwestycją, znajdą Państwo na stronie Zarządu Inwestycji Miejskich w Krakowie: Budowa KST do Górki Narodowej: zmiany dla kierowców i pasażerów od 4.05

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!