Personel medyczny – Unicardia Kraków

Personel medyczny

Personel medyczny to nie tylko nasi doświadczeni lekarze-specjaliści, ale także technicy elektroradiolodzy, bez których nasza praca nie byłaby możliwa. Czym zajmuje się technik elektroradiolog i jakie ma wykształcenie? Jest to osoba z wykształceniem wyższym (tytułem magistra) na kierunku medycznym. Jego praca polega przede wszystkim na obsłudze urządzeń do wykonywania badań diagnostycznych (EKG, holter), przeprowadzaniu tych badań oraz analizie ich wyników.

Nasz wykwalifikowany personel medyczny przeprowadza badania i analizy takie jak:

  • próby wysiłkowe – EKG wysiłkowe,
  • badania EKG (spoczynkowe),
  • analiza badań holterowskich EKG,
  • analiza badań holterowskich ciśnieniowych.
  • Holter bezprzewodowy Premium

W celu umówienia terminu założenia holtera lub wykonania próby wysiłkowej przez nasz personel medyczny prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Pacjenta: tel. 663 08 08 08, 12 300 48 00, 12 626 08 08

Unicardia: personel medyczny na najwyższym poziomie

Obawiasz się, że badanie będzie dla Ciebie stresujące? Nasz wykwalifikowany personel medyczny przeprowadzi Cię przez nie krok po kroku. Jeśli w trakcie wykonywania badania masz pytania lub uwagi do wykonywanej procedury, podziel się nimi z osobą przeprowadzającą badanie. Nasi technicy są osobami posiadającymi fachowe kompetencje do przeprowadzania wyżej wymienionych badań diagnostycznych, a także dbający o komfort i wygodę pacjenta oraz intymną atmosferę w gabinecie podczas badania. Unicardia to personel medyczny, któremu możesz zaufać!

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!