Zabiegi kardiologiczne – Unicardia Kraków

Zabiegi

W Unicardii, prócz wizyt i konsultacji ze specjalistami, świadczymy także usługi  jakimi są specjalistyczne zabiegi kardiologiczne. Należą do nich przede wszystkim podstawowe badania diagnostyczne z zakresu kardiologii, takie jak echo serca (USG serca), badanie EKG spoczynkowe oraz wysiłkowe, a także pełna diagnostyka kardiologiczna lub naczyniowa.

Większość z tych badań wykonuje się zwykle na zlecenie lekarza, w celu zdiagnozowania przyczyny problemów z sercem i układem krążenia. Jednak zabiegi kardiologiczne, a w szczególności badania diagnostyczne przeznaczone są także dla osób zdrowych, celem odpowiedniej profilaktyki chorób serca i układu naczyniowego.

Jeśli czeka Cię diagnostyka i masz do wykonania liczne zabiegi kardiologiczne – koniecznie sprawdź naszą ofertę pakietów, dzięki którym wykonasz je „za jednym zamachem” – szybciej i taniej.

Zabiegi kardiologiczne: rodzaje

Świadczone przez nas zabiegi kardiologiczne to m.in.:

  • Echo serca / USG serca (badanie obrazowe, pozwalające oglądać budowę struktur serca przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych; jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne);
  • Holter serca (rodzaj badania EKG, w którym czas obserwacji czynności i rytmu serca wynosi zazwyczaj 24 godziny – zalecany u pacjentów z napadowymi zaburzeniami rytmu serca; pozwala na obserwację zarówno podczas wysiłku, jak i spoczynku, snu czy podczas wykonywania różnych normalnych czynności .
  • EKG spoczynkowe oraz wysiłkowe;
  • Kontrola rozruszników (obowiązkowa u pacjentów posiadających wszczepiony rozrusznik serca),
  • Pełna diagnostyka kardiologiczna;
  • Pełna diagnostyka naczyniowa.

Jak umówić się na podane zabiegi kardiologiczne? Skorzystaj z rejestracji telefonicznej pod numerem 663 08 08 08. Możesz także zarezerwować wizytę online, korzystając z szybkiego i wygodnego, bezpiecznego systemu rejestracji internetowych, lub pisząc do nas wiadomość na naszym profilu na Facebook’u. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub zadaj nam je poprzez dostępny na stronie formularz kontaktu. Ceny zabiegów kardiologicznych dostępne są w cenniku podanym na naszej stronie.

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!