Fakty i mity o cukrzycy - Unicardia Kraków

Fakty i mity o cukrzycy


#Cukrzyca mimo, ze tak powszechna to ciagle wokół niej krążą fakty i mity. Ponieważ rozpoczęliśmy nową erę w leczeniu tej choroby postanowiliśmy więc sprawdzić, co jest ✅ faktem, a co ❌ mitem?! Na pierwszy ogień weźmy popularne przekonanie, że osoba chora na cukrzycę może jeść owoce ??? bez żadnych ograniczeń. Uwaga, to MIT‼️

? Owoce zawierają cukier prosty – fruktozę. #Diabetyk nie może więc zjeść jednorazowo dużo owoców, szczególnie niektórych, np. winogron ? czy ? bananów. Dzięki najnowocześniejszej technologii i możliwości implantowania mini sensora Pacjent zyskuje na ogromnym komforcie życia mimo choroby.

Po zaimplantowaniu na 1/2 roku takiego mikro urządzenia przez mikrochirurga Pacjent nie musi wielokrotnie w ciągu dnia ? nakłuwać palca i badać poziomu krwi w danym czasie, aby sprawdzić, czy jeszcze jeden banan lub połowa jabłka ?? może być skonsumowana.
? Dzięki sensorowi #Eversense – pierwszemu na świecie długoterminowemu systemowi ?? monitorowania stężenia glukozy w realnym czasie, takie pytania i rozterki odchodzą do lamusa. Pomiar glukozy jest ciągły, a Pacjent, dzięki aplikacji na swoim ?smartfonie, ma do niego dostęp 2️⃣4️⃣ godziny na dobę.

Dzięki Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne & Unicardia we współpracy z www.diabetes.ascensia.pl i www.eversense.pl – przyszłość jest dziś‼️

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!