Nowy lekarz - Unicardia Kraków

Boli Cię #kręgosłup? Masz z nim notoryczne problemy, które nie pozwalają Ci wrócić do aktywnego życia – pracy zawodowej, uprawiania ?‍♀️?‍♂️ sportu, realizowania pasji?

??‍⚕️ Celem leczenia prowadzonego przez dr. Pawła Radło, chirurga ?kręgosłupa oraz #ortopedy, jest zmniejszenie objawów, a tym samym umożliwienie Pacjentowi powrotu do normalności i cieszenia się z ?? życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego.
? Aby osiągnąć ten cel, Pan Doktor stosuje indywidualny #program leczenia – dostosowany do problemu i opracowany wspólnie z #Pacjentem, na bazie dogłębnej ? diagnostyki.

? Zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z problemami kręgosłupa na profesjonalne #konsultacje ? do Pana Doktora. Dr Paweł Radło to specjalista od kręgosłupa, który przeprowadzi z każdym pacjentem ?‍? profesjonalny #wywiad oraz podejmie ?? odpowiednie kroki w leczeniu konkretnych przypadłości.

✅ Na konsultację do Pana Doktora można się oczywiście zarejestrować przez naszą stronę internetową: https://erejestracja.unicardia.pl/Portal

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!