fbpx Nowy lekarz - Unicardia Kraków

Boli Cię #kręgosłup? Masz z nim notoryczne problemy, które nie pozwalają Ci wrócić do aktywnego życia – pracy zawodowej, uprawiania 🏄‍♀️🚵‍♂️ sportu, realizowania pasji?

👨🏼‍⚕️ Celem leczenia prowadzonego przez dr. Pawła Radło, chirurga 😷kręgosłupa oraz #ortopedy, jest zmniejszenie objawów, a tym samym umożliwienie Pacjentowi powrotu do normalności i cieszenia się z 🏕😎 życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego.
👉 Aby osiągnąć ten cel, Pan Doktor stosuje indywidualny #program leczenia – dostosowany do problemu i opracowany wspólnie z #Pacjentem, na bazie dogłębnej 🔬 diagnostyki.

👉 Zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z problemami kręgosłupa na profesjonalne #konsultacje 🤝 do Pana Doktora. Dr Paweł Radło to specjalista od kręgosłupa, który przeprowadzi z każdym pacjentem 👨‍💻 profesjonalny #wywiad oraz podejmie 🩺💊 odpowiednie kroki w leczeniu konkretnych przypadłości.

✅ Na konsultację do Pana Doktora można się oczywiście zarejestrować przez naszą stronę internetową: https://erejestracja.unicardia.pl/Portal

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!