fbpx Osobowość roku 2020 - Unicardia Kraków

Osobowość roku 2020


Ktoś życiowo bardzo mądry kiedyś powiedział, że zdobyć szczyt 🏔 jest trudno, spaść z niego całkiem łatwo, ale ☝️najtrudniej jest się na nim długo utrzymać. To właśnie ta ostatnia 💪 umiejętność wyróżnia jednostki naprawdę wybitne. Takie, które nie tylko potrafią 📈 💰 osiągnąć sukces, ale następnie przekuć go w coś trwałego i stabilnego, coś mającego silne postawy by przez lata radzić sobie znakomicie.
🆒 A taki wstęp może oznaczać tylko jedno, Pani Dr n. med. Ewa Sadowska – została 🏅nominowana (po raz kolejny w Konkursie Gazety 📰Krakowskiej i Dziennika Polskiego „Osobowość 🦹Rok 2020 w kategorii Biznes.

🤵‍♀️Pani Doktor Sadowska od samego początku istnienia 🏥 firmy ma jeden najważniejszy, nienegocjowalny cel: zaopiekować się Pacjentem z największą możliwą 🩺👨‍⚕️troską, starannością i serdecznością.

🏩 Właśnie ta troska, staranność, rodzinna♥️👨‍👩‍👧‍👧 atmosfera, ale olbrzymia wiedza merytoryczna kadry lekarskie to filary i tajemnica sukcesu U&U&U, który trwa nieprzerwanie od lat. Co zresztą rok rocznie doceniają Pacjenci, dzięki którym nasze kliniki co chwilę zdobywają najważniejsze🏆 laury i nagrody branżowe.

☝️ Bez naszej Pani Doktor ten sukces nie byłby jednak tak okazały, o ile w ogóle możliwy. To Pani doktor codziennie zaraża nas swoją kreatywnością, podrzuca ciagle nowe pomysły i czuwa…

👩‍💻Ta praca u podstaw to coś, co jest niezmiernie rzadkie w obecnych czasach i za co szczególnie doceniamy naszą Panią Doktor. Jesteśmy 💪♥️dumni z nominacji i wszystkich Was zachęcamy do głosowania!

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!