Profilaktyka zdrowotna w UniCardia & UniMedica w związku z koronawirusem - Unicardia Kraków

Profilaktyka zdrowotna w UniCardia & UniMedica w związku z koronawirusem


OGŁOSZENIE
Profilaktyka zdrowotna w UniCardia & UniMedica

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci,
W naszej Placówce Pacjenci przyjmowani sa normalnie – nasi lekarze i personel jest do Państwa dyspozycji bez jakichkolwiek zmian.
W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich Naszych Pacjentów, w związku z pojawiającymi się przypadkami zachorowań na koronawirusa pragniemy powiadomić Państwa, iż w naszej placówce zostały podjęte działania informacyjne i edukacyjne z zakresu profilaktyki zdrowotnej.
W widocznych miejscach zostały umieszczone plakaty informacyjne dotyczące podstawowych zasad higieny (w szczególności mycia rąk), a także plakaty dotyczące możliwości samodzielnego zdiagnozowania objawów koronawirusa.
Zarząd U&U&U zadbał o to, aby zapewnione były odpowiednie środki higieny oraz o cogodzinne kontrole ich dostępności w toaletach. Personel został poinformowany o konieczności zachowania szczególnej czujności i reagował zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych.
Podjęte działania są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i pozwalają możliwie zminimalizować ryzyko zachorowania.


UWAGA!!!! Wciąż szczepimy przeciwko grypie – mechanizm wnikania wirusa do organizmu jest taki sam – szczepienie przeciwko grypie podnosi odporność na zachorowania na inne infekcje wirusowe.
Serdecznie prosimy Państwa o czujność i stosowanie się do zaleceń.

Komentarze wyłączone

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!