Konsultanci medyczni – Unicardia Kraków

Konsultanci medyczni

Potrzebna Ci specjalistyczna, profesorska konsultacja medyczna w zakresie kardiologii lub kardiochirurgii? W Unicardii do Twojej dyspozycji są nasi konsultanci medyczni – profesorowie z ogromnym doświadczeniem i rozległą wiedzą, którzy specjalizują się w fachowym diagnozowaniu indywidualnych, bardziej skomplikowanych przypadków. Tym, co wyróżnia naszych konsultantów medycznych, jest przede wszystkim:

  • szeroko udokumentowany dorobek naukowy,
  • liczne prestiżowe nagrody, wyróżnienia i odznaczenia,
  • wieloletnia praktyka w zawodzie lekarskim,
  • liczne pełnione funkcje naukowe, funkcje w zakresie konsultacji medycznych, sprawowane wysokie stanowiska w instytucjach medycznych i naukowych, działalność charytatywna itp.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij, aby poznać naszych konsultantów medycznych oraz umówić się na spotkanie.

Konsultanci medyczni w Unicardii: jak umówić wizytę?

Spotkanie ze specjalistą na konsultacji medycznej możliwe jest po uprzednim umówieniu się na konkretny termin. Aby uzyskać informację o terminach, w jakich przyjmują konsultanci medyczni, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 663 08 08 08., 12 626 08 08, 12 300 48 00. Możliwa jest także rejestracja za pomocą profili na Facebook’u  oraz rejestracja online (link do rejestracji znajdziesz po wyborze interesującego Cię specjalisty). Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące umawiania wizyty lub przebiegu konsultacji, możesz nam je zadać telefonicznie lub poprzez dostępny na naszej stronie formularz kontaktu.

Rejestracja
Covid-19-Sprawdź!